10 Kolejka - Abvergo

Niestety w osłabionym składzie przegrywamy z drużyną abvergo - relacja na podstawie siernieczek.pl:

Dzień jak co dzień, mecz jak co mecz. To najprostsze i najklarowniejsze podsumowanie każdego pojedynku z udziałem Abvergo. Kolejny raz świetną partię w bramce rozegrał Mirosław Szymański, kolejny raz klasą sam dla siebie był Ireneusz Szczęsny (4 gole, 2 asysty), kolejny raz koncertowo poczynał sobie Karim Mouchayous (3 gole, 1 asysta) i kolejny raz jak ryba w wodzie pod bramką rywala czuł się Radosław Zakrzewski (2 gole, 4 asysty). Dodając do tego bardzo dobrą partię Adam Szumskiego (2 gole i 2 asysty) oraz bardzo przyzwoity występ Rafała Tucholskiego (1 gol, 1 asysta) otrzymamy pełen obraz kroczącego od zwycięstwa do zwycięstwa zespołu Jarosława Kamińskiego. Wśród Stefczyków na listę strzelców dwukrotnie wpisywali się Bartosz Benetkiewicz i Fruuita, a jedno trafienie dołożył Artur Jaszczerski. Nie ma co dorabiać niestworzonych teorii. Był to typowy mecz bez większej historii.