2 bardzo ważne zwycięstwa

RAFMONT 3 : 4 KASA STEFCZYKA
W sobotnie późne po południe zmierzyliśmy się z drużyną Rafmont. Nikt nie spodziewał się ze rozstrzygnięcie zapadnie dopiero na 14 sekund przed końcem spotkania !! Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszych szybka bramka Janka oraz w 15 minucie dzikego pod lade bramkarzowi. Wydawało się ze spotkanie już zostało rozstrzygnięte , jednakże w drugiej połowie rafmont przycisnął oraz przejął inicjatywę i zaczął odrabiać straty. Ostatnie 5 minut okazało się horrorem. Za 6 faul przeciwnicy otrzymali przedłużony rzut karny przy stanie 3:2 - karny został wykorzystany zmieniając  wynik na remisowy 3:3. 3:3 Niecałe 4 minuty spotkania wynik 3:3 a każdy faul kończył się karnym dla przeciwnika - napierające ataki Janka - Muszyńskiego oraz Dzikiego nie skutkowały. Ostatnie 30 sekund zaczynamy od bramki czarek rzuca szybko ma K. Muszyńskiego który zyskuje rzut rożny. Sam podchodząc wrzucał piłke do  środka na dzikiego - a ten jednym i drugim zwodem strzelił "kartofla" trafiając bramkę na 14 sek przed końcem spotkania dając nam zwycięstwo !!

THE BLUES 2 : 6 KASA STEFCZYKA

W niedziele południe czarka na bramce zmienił Jakub Gołecki powracający powoli po kontuzji. Mecz był pod nasze dyktando - punktowaliśmy rywala i nie było mowy odebrał nam 3 pkt

. Przed nami pozostały 4 kolejki  - musimy je wygrać i liczyć na lekkie potknięcie Philips TV (VITALABO ORAZ TW LECH PRZEGRAŁO SPOTKANIA) - a 1 miejsce zostałoby osiągnięte. Walczymy również jeszcze o puchar fair play - nie możemy dostawać kartek !! mamy przewagi 2 zółte kartki.