Doz.pl Pokonany !

3 punkty zainkasowaliśmy bo zwycięskim boju na boisku lecz mogliśmy 3 punkty zgarnąć walkowerem meczowym - ponieważ przeciwnikom spóźniły się "stroje". Doz.pl Osłabiony w tym meczu dzielnie stawiał opór naszej drużynie. Tego dnia nasza drużyna dysponowała bardzo mocnym składem m.i.n ,Wasiakiem,Siekierem,Krzywickim,Dzikim i Jankiem na czele. W pewnym momencie gdy na boisku znajdowali się oskar-janek-siekier-krzywicki-wasiak - przeciwnik nie wiele miał do powiedzenia a szybkie kontry janka czy siekiera rozbrajały defensywę przeciwnika. Pierwsza polowa nieco przespana a stan rywalizacji w protokole został odnotowany 4:4 , druga połowa to popis akcji naszych zawodników lecz brakowało wykończenia oraz skupienia w defensywie. 3 Punkty oczywiście cieszą i napajają optymizmem przed ciężkim dwu meczem po świętach.