Genialny Vlad daje cenne 3 pkt drużynie !

Genialny  Vlad daje cenne 3 pkt drużynie !

KASA STEFCZYKA 5 : 4 Philips TV Team

Dzisiejszego wieczoru byliśmy świadkami bardzo spektakularnego spotkania. W skrócie w pierwszych 10 minutach nasza drużyna zdobyła szybkie 3 bramkowe prowadzenie. Po kolejnych 10 minutach było 3:3  i tym remisem zakończyła się pierwsza połowa. Początek drugiej polowy to bramka dla naszej drużyny oraz 5 fauli z rzędu (każdy kolejny to przedłużony karny dla przeciwnika)  3 z rzędu karne zostały obronienie przez vlada po czym do 4 podszedł popularny "Ejan" który zdobył bramke ładnym technicznym uderzeniem. Przy stanie 4:4 do boju poszedł Janek w raz z zawodnikiem o ksywie "Max Kolonko" który dzisiaj  wniósł wiele spokoju  do drużyny, po szybkiej kontrze obu zawodników Janek ustala wynik na 5:4 , ostatnia akcja przeciwników to znów karny dla Philipsa ! Do karnego podszedł po raz kolejny Ejankowski ale bardzo dobrze dysponowany dzisiejszego dnia Vlad nie dał się pokonać po raz drugi i dał cenne 3 pkt drużynie !