Komplet punktów po 4 kolejkach !

W miniony weekend nikt nie spodziewał się takiego przebiegu spraw. Wydający się łatwy sobotni mecz z drużyna BUD-REM-STAL przemienił się w horror. Sobotni mecz okazał się twardą grą przeciwnika który bardziej skupiał się na  agresywnej i słownej grze. Tego dnia nasza drużyna stawiła się w bardzo licznym składzie co spowodowało że pogubiliśmy się ze zmianami a do tego hala przy ulicy czerkawskiej na której jeszcze w tym sezonie nie graliśmy. Do przerwy remisowaliśmy 1:1. 2 połowa to kolejne męki naszej drużyny gdzie po fajnej akcji o golu krystiana wyszliśmy na prowadzenie 2:1 aby za chwile na kolejnej zmianie łatwo stracić bramkę. Na nasze szczęście na 10 minut przed końcem spotkania - sędzia w końcu odgwizdując faul pokazał na "wapno". Pewnym strzałem Bartosza Kontnego wychodzimy na prowadzenie 3:2 nie oddając go do końca spotkania. Mecz okazał się hitem kolejki nr 3. według organizatora
  Tuż przed południem w niedziele rozpoczął się mecz z drużyną Firmą Budowlaną Firfek - która w swoich szeregach ma kilku dobrych szóstkowych grajków. Zmobilizowana nasza drużyna rozbiła przeciwnika 16:5. Ani trochę mecz nie był zagrożony a przeciwnik został wypunktowany. Niestety 5 bramek straconych było owocem słabej grze w obronie oraz kryciu, co musimy niezmiernie poprawić przed kolejną kolejką za 2 tygodnie gdzie zmierzymy się z silną drużyną Vitalabo.