Mistrzostwo stało się faktem ! 10:0

Mistrzostwo stało się faktem !  10:0

Ostatni mecz  gdzie zadanie zostało wykonane w 100 %. Wynik 10:0 z decatlonem pokazuje ze tak naprawdę Kasa Stefczyka w swoim składzie była po za zasięgiem rywali. Początkowo mecz rozpoczął się nerwowo długo bo aż w 13 minucie  worek z bramkami dopiero się otworzył za sprawą Pawła Januszkiewicza który po 2 minutach dołożył kolejną bramkę a na 5 min przed końcem po rzucie wolnym Grzegorza Przybyszewskiego bramka zdobył Adriana Dylasa i zmieniając tor lotu piłka  trafiła do siatki rywali. Stan rywalizacji do przerwy wynosił 3:0. 2 połowa to mocne otwarcie stefczyków którzy punktowali swojego rywala i dominowali na boisku. Decatlon próbował zdobyć honorówkę miał ku temu okazję ale dzisiejszego dnia wspaniale dysponowany był Jakub Gołecki. Wynik 10:0 cieszy przypieczętowując to co od kilku sezonów Kasa Stefczyka nie mogła zdobyć a zdobyła to w sezonie  najbardziej wyrównanym w od kilku lat.