OKT Polska – Kasa Stefczyka 6-4 ( 3-2 )

Drugi z wtorkowych meczów także przyniósł Nam wiele emocji. Spotkały się dwie drużyny które w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań a potencjał mają ogromny. W Ostatniej kolejce obie drużyny dosyć pewnie wygrały swoje spotkania i w tym meczu także chciały zgarnąć pełną pulę.
Kolejne świetne zawody w barwach Plastikowych rozegrał filar drużyny Damian Lewandowski, bez którego nie wyobrażamy sobie drużyny OKT. 3 bramki oraz asysta w dużym stopniu przyczyniły się do wygranej OKT. Jedną bramkę dołożył także Jarek Lewandowski będący ostatnio w niezłej formie strzeleckiej, niestety Lewy zapisał się także w notesiku sędziego oglądając dwie żółte kartki, w konsekwencji czerwoną i musiał w ostatnich minutach meczu opuścić boisko. Kasa Stefczyka dzisiejszy mecz ewidentnie przespała, mimo wielu dogodnych sytuacji brakowało zimnej krwi i skutecznośći. OKT zasłużenie zdobywa kolejne 3 punkty.

Bramki:
OKT Polska: Damian Lewandowskix3, Jarek Lewandowski, Robert Linke, Adrian Lewandowski.
Kasa Stefczyka: Artur Dunaj, Dariusz Dąbrowski, Adrian Ceberek, Łukasz Gburek.