Pewne zwycięstwo z Azzurrini

Pewne zwycięstwo z drużyną Azzurrini. Na pewno cieszy fakt powrotu po kontuzji Jarosława Jaworskiego - szkoda ze tak poźno (po meczach z czolówką ) ale zdrowie nie wybiera i ważne ze już jest ! Czekamy teraz na Pawła Januszkiewicza !

relacja na podstawie www.siernieczek.pl
Kasa Stefczyka 21:4 Azzurrini

11 zawodników Kasy Stefczyka kontra 5 zawodników Azzurrini (po 20 minutach sześciu). To nie mogło się dobrze skończyć dla drużyny Marcina Błaszkiewicza. Pokusy majowego weekendu skutecznie przetrzebiły kadrę Azorków, którzy zostali bezlitośnie obici przez zdeterminowanych Stefczyków. Jedynym graczem niebieskich, który w sobotni wieczór mógł być choć odrobinę szczęśliwy, był Patryk Batka, autor hat-tricka. Szampańskich nastrojów łatwiej było jednak szukać w ekipie Kasy Stefczyka. Istną kanonadę urządził sobie Artur Dunaj, który zaliczył 7 goli i 4 asysty. Odrobinę gorsze statystyki wykręcił Daniel Klimczyk (4 gole, 2 asysty), a wyczyn Batki powtórzył Oskar Woźniak. Warto zaznaczyć, że każdy zawodnik Kasy zaliczył w tym spotkaniu przynajmniej jednego gola lub asystę.