Porażka 1:3 ...

Meczem z doz.pl zadebiutował w naszych barwach nowy bramkarz Piotr Świetlik znany z występów w FC Bydgoszcz oraz Stalex Lidze w Rafmixie. 1 Połowa to prawdziwa wymiana szachów - statystyki strzałów 1 : 1? Niestety nie potrafiliśmy bądź nie chcieliśmy oddawać strzałów z dystansu , Głównie rozgrywka toczyła się w środku pola i ani jedna ani druga drużyna nie potrafiła przedostać się przez obronę rywala. 2 Połowę rozpoczęliśmy w ofensywnym składzie próbując ustrzelić bramkę - ta sytuacja udała się po rajdzie oskara który uderzył przy słupku i piłka wylądowała w siatce. Niestety z prowadzenia długo się nie cieszyliśmy , po błędnym podaniu P. Krupy do napastnika przeciwników , rywale wyskoczyli 2 na bramkarza i Piotr był bez szans. 2 połowa to marnotrawstwo setek R. Janki - gdyby jedną z tych kilku wykorzystał Rado, kto wie jakby się mecz potoczył?? Niestety wolny i czerwona kartka Sieradzkiego na 10 min przed końcem spowodował że stały fragment gry został zamieniony na bramkę przeciwnika - ostatnie minuty to pogoń za bramką niestety ,nabiliśmy się na rywala który powiększył przewagę na 1:3.  Mecz byłby wygrany gdyby chociaż połowa naszych akcji zakończyła by się strzałem na bramkę a nie holowaniem piłki oraz z 20 % wykorzystanych 100 % szans bramkowych.