Ruszamy ! Sezon Fustalowy 2014/2015 czas zacząć !!

Dniem  9 Listopada w Niedzielę o godzinie 9:00 na nowoczesnej hali przy ulicy Cichej rozpoczniemy dość ciekawy sezon ze względu na nasz eksperymentalny skład.

Na sezon fustalowy odeszło dwóch czołowych zawodników Dariusz Dąbrowski oraz Adrian Ceberek którzy stanowili o sile w ataku zespołu. Doszli do nas na "siernieczek" bardzo ciekawi zawodnicy m.i.n bracia Muszyńscy czy też Januszkiewicze oraz inni młodzi chłopacy ,którzy przy pomocy trzonu drużyny który pozostał Przybyszewski - Pilarski - Gburek - Kwiatkowski czy też Dylas a bramki będzie strzegł doświadczony Jakub Gołecki który w razie absencji będzie zastępowany przez Januszkiewicza czy też Kiełpińskiego może okazać się czarnym koniem tego sezonu. . Przez niektórych jesteśmy stawiani w roli faworyta do podium lecz sezon jest długi n , drużyna przebudowana ciut odmłodzona będzie potrzebowała trochę czasu na zgranie a liga jest o wiele mocniejsza niż rok temu !!