Sklejka Odprawiona !

Opis meczu zaciągniety z strony www.siernieczek.pl

Niesłychana jest historia Sklejki – Multi S.A. Zespół Sebastiana Cybulskiego nie wygrał jeszcze na boisku żadnego meczu, a zajmuje wysoką, czternastą lokatę, mając przy okazji 5 punktów przewagi nad ostatnim Michu Budem. Jak mawiał Sir Alex Ferguson – „football, bloody hell”. Swoich pierwszych punktów na murawie szukali w niedzielę z zespołem Kasy Stefczyka. No i może by je znaleźli, gdyby nie dwa aspekty. Pierwszy aspekt nazywał się Kamil Żylski i zaliczył 4 gole i 3 asysty, a drugi aspekt nosił imię Oskar Woźniak, a przy jego nazwisku widniał bilans „3G 4A”. W obliczu takich argumentów, zespół Sklejki – Multi S.A. nie miał szans na urwanie rywalom choćby punktu. Stefczyki wciąż imponują, a w najbliższym meczu postarają się sprawić sensację przeciwko Elmedowi Bydgoszcz. Zadanie arcytrudne, ale… to tylko piłka!