Wygrana z Rafmontem !

W 4 Kolejce po pierwszej słabej połowie wygraliśmy 6:4 z drużyną rafmont. Obszerniejsza relacja na podstawie strony organizatora www.siernieczek.pl

Rafmont 4:6 Kasa Stefczyka

Stefczyki, jak na beniaminka, spisują się wprost imponująco. Tego samego nie możemy niestety powiedzieć o Rafmoncie. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w lidze letniej, gdzie na ostatniej prostej gracze Rafała Jaranowskiego wyprzedzili Kasę Stefczyka. Tym razem jednak górą okazali się być zieloni. Jednak do przerwy nic nie wskazywało na taki obrót spraw. Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Michała Budziszewskiego i Dariusza Jaszkowskiego sprawiała, że Rafmont uwierzył w pierwszą zdobycz punktową. Ostra męska pogawędka w przerwie meczu między Stefczykami poskutkowała i zeszłoroczni zwycięzcy pierwszej ligi futsalu podjęli rękawice. Koncertowa gra Macieja Plewińskiego i Grzegorza Przybyszewskiego poprowadziła Kasę Stefczyka do wielkiego powrotu z dalekiej podróży. Ostatecznie tak wywalczony komplet oczek smakuje jeszcze lepiej!