Wymęczone zwycięstwo.

W niedziele 25 stycznia zmierzyliśmy się z drużyną Typygrupe. Drużyna prowadzona przez Michała Kodranca była bliska sprawienia psikusa naszej drużynie. Początek spotkania to szybkie 2:0 i wydawało się ze mecz mamy pod kontrolą - lecz przeciwnik nabierał tempa kończąc swoje akcje bramkami (przy nie cofaniu się napastników - oraz po błędach w szyku naszej drużynie) w pewnym momencie zrobiło się 2:3 - jednakże zdołaliśmy wyrównać 3:3 do przerwy. Pierwsze 15 minut drugiej połowy to gonitwa przeciwników którzy skutecznie uciekali nam prowadząc przez pierwszą część drugiej połowy. Na szczęscie na 10 minut przed końcem wyrównaliśmy do stanu 5:5 a poźniej dwie bramki dały nam zwycięstwo w tym spotkaniu. Pozostały 2 mecze. Musimy je wygrać aby zdobyć 1 miejsce !.