Za miesiąc wraca sezon zimowy !

W połowie listopada wracamy na parkiety. Będziemy nasze mecze rozgrywać tak jak rok temu na Cichej, Czerkawskiej oraz Kromera.  Po zdobyciu mistrzostwa 1 ligi nasza drużyna awansowała do superligi.  Jak już wiadomo nie wystąpi w tych rozgrywkach drużyna Elmedu, jednakże to nie oni bronią mistrzostwa a nasi dobrzy znajomy z rozgrywek trawiastych  drużyna Klimtrade. Na co stać nas w tych rozgrywkach ? - na oficjalne cele przyjdzie nam jeszcze poczekać.  W drużynie został trzon który został solidnie wzmocniony nowymi zawodnikami o których dowiemy się niebawem jednak mam nadzieje że nowi zawodnicy dobrze zaaklimatyzują  się w zespole i będzie panować wzorowa atmosfera jaką stworzyliśmy rok temu.

Być może nasza drużyna również wystartuje w rozgrywkach ligi Pod Balonem które maja być nowego rodzaju doświadczeniem dla naszej ekipy.