Zwycięski remis po drogrywce !

KASA STEFCZYKA 5 ( 4 : 1 ) 5 BPiK
Skład Vlad Luhanskyi Szymon Dusza Maciej Sieradzki Krystian Bleja Radosław Janka Bartosz Benetkiewicz Grzegorz Przybyszewski Paweł Januszkiewicz Czarek Kiełpiński oraz Maciej Plewiński

opis z ligi :

Szlagierowy pojedynek pierwszej serii gier, który w stu procentach spełnił nasze wygórowane oczekiwania. Kawał porządnego futsalu, który wciskał w fotele wszystkich zgromadzonych w hali przy ulicy Cichej. Ten niedzielny poranek absolutnie nie znamionował piłkarskiego kaca, a tylko i wyłącznie festiwal gry w piłkę. Zaczęło się od trzęsienia ziemi, potem było już tylko ciekawiej – jak u Hitchcocka. Radosław Janka nie kazał długo czekać na otwarcie worka z bramkami, gdyż już po kilkunastu sekundach zaawizował się w protokole meczowym. Już po siedmiu minutach prowadzenie objęli jednak zawodnicy BPiK. Łukasz Stasiak i Paweł Ruciński szybko odwrócili losy meczu, ale jeszcze prędzej dokonali tego wspomniany Janka do spółki z Krystianem Bleją. Duet tych dżentelmenów wyprowadził Kasę Stefczyka w sposób tak błyskawiczny, że kto poszedł w tym czasie do toalety mógł nie zdążyć wrócić. W drugiej połowie Marcin Ługowski doprowadził do wyrównania, lecz wtedy nadszedł czas Grzegorza Przybyszewskiego. Jego gol na 4:3 wprowadził ekstazę na ławce Kasy Stefczyka. Po minucie jednak znowu wszystko się zrównało, tym razem za sprawą dobrze wszystkim znanego Wojciecha Konwińskiego, który zaliczył bardzo mocne wejście do nowego zespołu. Dłużny nie pozostał ponownie Przybyszewski, ale to właśnie Konwiński w ostatniej chwili uratował remis dla BPiK. W konkursie rzutów karnych bezdyskusyjnie lepsi okazali się zwycięzcy I ligi futsalu 2014/15 i to oni wyszli z tej rywalizacji z jednym punktem więcej. Szalony mecz!