Zwycięstwo 7:5 z Seto Pools !!!!

W niedzielny wieczór zaskoczyliśmy rywala swoją grą oraz skutecznością w pierwszych minutach spotkania.  Po kilkunastu minutach gry prowadziliśmy już 4:0 ! Widać było poirytowanie drużyny Seto Pools oraz zlekceważenie rywala. Od bramki na 4:0 mecz zaczął się robić nerwowy a przeciwnicy zamiast skupić się na graniu zaczęli komentywać mecz oraz wyzywać naszą drużynę (tak naprawdę z powodu swojego braku skuteczności oraz dziurach w swoich szykach obronnych. w 30 parej minucie Benek podwyższył wynik na 5:0 i wydawało się że jest to gwóźdź do trumny rywala. Lecz w ostatniej akcji meczu zdobywli kontaktowego gola i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5:1. 2 połowa obfitowała w akcje zaczepne rywala niż piłkarskie - rywal po każdej nieudanej swojej sytuacji wykazywał zirytowanie obrażając lub komentując poczynania naszej drużyny. W całym meczu bardzo dobrze bronił bramkarz Jakub Gołecki w wielu przypadkach gdyby nie on to licznik bramek przeciwnika byłby większy ale patrząc również na przeciwnika nasuwa się podobne zdanie. Mecz z 8 zółtych kartek w tle - a swobodnie sędzia mógł pokazać nawet i czerwone. Cieszymy się z 3 pkt a za tydzień kolejne ciężkie spotkanie z drużyna z czuba tabeli poprzedniego sezonu Doz.pl w niedziele o godzinie 18:00 na siernieczku