Arcyważne zwycięstwo 11:5 nad Niebiesko Czarnymi !!

W niedzielny poranek zmotywowani i zdeterminowani zmierzyliśmy się z drużyną "Guzersa". Przeciwnicy stawili się w niepełnym składzie lecz z najmocniejszymi ogniwami Krzywicki-Sikierka-Szymański. Co ciekawe cała trójka po sezonie halowym dołączy do naszej drużyny . Wracając do meczu układał się on pomyślnie od początku a szybko strzelone bramki dodały nam pewności siebie. Spore zaplecze rezerwowych pozwoliło nam wybiegać rywala co skutkowało kilkunastoma akcjami 3 - 1 - gdyby chociaż połowa została zakończona bramką byłoby "20" ?? . Pomimo ładnej strzelonej bramki Janka z przed pola karnego w okienko, MVP należy się naszemu bramkarzowi który wyciągnął tego dnia kilka bardzo dobrych piłek.
Jedną z atrakcji dla widowni (wiedzieliśmy że ktoś się pojawi z drużyny Omega Sabre) oraz przeciwników był test występ w nowych koszulkach.
Za tydzień odpoczywamy. A za 2 tygodnie zakończymy naszą przygodę z fustalem 2014/2015 miejmy nadzieje mistrzostwem !!

Powiązana galeria: