Porażka w 4 Kolejce

Da Vinci – Kasa Stefczyka 4-3 ( 3-0 )

Po ostatnim bardzo słabym występie i porażce z J.S. Druk zawodnicy Da Vinci chcieli się zrehabilitować i w meczu z Kasą zgarnąć komplet punktów. Zadanie niezwykle ciężkie, ponieważ Kasa to zespół młody, bardzo ambitny i walczący zawsze do ostatnich sekund. Pierwsza połowa ułożyła się wyśmienicie, prowadzenie 3-0 i zdecydowana przewaga Da Vinci, wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Zawodnicy Adriana Dylasa w przerwie spotkania odbyli męską rozmowę i ich gra w drugiej połowie znacznie się poprawiła. Poprawiona gra w obronie oraz bardzo szybkie kontry przyniosły oczekiwany efekt, z 3-0 zrobiło się Nam 3-3 i do ostatnich minut mieliśmy bardzo ciekawe spotkanie. Każda z drużyn miała szansę aby dobić przeciwnika, ostatecznie sztuka ta udała się zeszłorocznym mistrzom Extraligi B. Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnym mocnym strzałem na bramkę zamienił nowy nabytek Da Vinci – Michał Żakowicz. Po bardzo zaciętym meczu Da Vinci schodzi z boiska z 3 punktami.