Niestety polegliśmy frekfencyjnie w 1 Kolejce z Beds.pl

W 1 kolejce niestety polegliśmy frekfencyjnie gdyby to była pora meczu wtorek wieczór - pod którą mamy zbudowany skład zapewne wynik wyglądałby inaczej. Co również pokazuje wynik do przerwy 1:2. Gdzie przez pierwsze 10-12 minut nasza szczelna obrona była nie do przejścia dla przeciwnika. Niestety z biegiem czasu spotkania słabnęliśmy co tak doświadczona drużyna jak Beds.pl wykorzystała doszczętnie strzelając nam 7 bramek w drugiej połowie.

Relacja na Podstawie Extraliga.pl

Beds.pl – Kasa Stefczyka 9:1(2:1)

Do sporej niespodzianki doszło w niedzielny wieczór na Orliku przy ulicy Węgierskiej. Debiutant- Beds.pl(grający w lidze A w miejsce Corimpu) podejmował rewelację ostatniego sezonu Kasę Stefczyka. Zieloni, którzy znani są z szybkiej i twardej gry nie byli wczoraj sobą. Pierwsza połowa spotkania wyrównana. Było widać po niektórych zawodnikach ,że odczuwają lekką tremę. Pierwsze gole padły dopiero po prawie 20 minutach. Do przerwy minimalne prowadzenie „Bedsów”, a po zmianie stron kompletna dominacja podopiecznych Łukasza Stasiaka. Na dobre rozegrał się Rafał Werbski (ostatnio MDD) i Bartosz Zwierzchowski . Szczególnie podobać mógł się ten ostatni , który zdobył cztery bramki . Kasa zaliczyła falstart. Na usprawiedliwienie ekipy Adriana Dylasa pozostaje fakt, że zespół miał drobne kłopoty kadrowe. Beds.pl zaczyna od zwycięstwa….