Ruszamy - Extraligo !!

W niedzielę rozpoczniemy nowy sezon w Extralidze.pl w nieco odmienionym zespole do 1 kolejki niestety przystąpimy z kilkoma brakami w zespole ze względu na niepasujący nam termin niedziele wieczorem. Kolejne mecze mamy już rozgrywać w dogodnym nam terminie Wtorek wieczór orlik węgierska.

Zapowiedź pierwszego spotkania Extraligi.pl

Beds.pl – Kasa Stefczyka

Spotkaniem, które rozpocznie zmaganie w lidze A, będzie pojedynkiem" debiutanta " ( „Bedsi” w lidze zastąpili Corimp) ), oraz niezwykle groźnej, grającej ofensywny futbol drużynie Adriana Dylasa: Kasie Stefczyka.Beds.pl co prawda ma w drużyniezawodników , którzy grali już w Extralidze , ale forma zespołu jest wielką niewiadomą. Pierwsze spotkanie i bardzo ciekawy pojedynek: absolutny beniaminek - kontra strzelająca masę bramek, grająca zawsze do końca drużyna zielonych z " Kasy ".Zapowiada się niezwykle ciekawie.

W przedmeczowym sprawdzianie w piątek w lidze siernieczka niestety bo bardzo dobrych 60 minutach polegliśmy 7:9 a z drużyną Azuriini. Lecz kadra w extralidze to zupełnie inny zespół.