Pierwsze 3 pkt !

Pierwsze 3 pkt zdobyte chodź nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania po za ludźmi którzy znają nas zespół gdy w 38 minucie meczu przegrywaliśmy już 0:4 !!  Gol z wolnego tuż przed gwizdkiem Radosława Janki pobudził nas zespół z zimowego snu do walki w drugiej połowie ! Druga połowa pokazała że  z Kasa Stefczyka zawsze się gra do końca.  Grzegorz Przybyszewski który z niczego zapakował dwie bramki pod rząd na początku 2 połowy dał sygnał reszcie drużyny że ten mecz jeszcze się nie skończył! Zwycięstwo 6:5 cieszy, terminarz nas nie rozpieszcza i już w kolejnych kolejkach czekają na nas faworyci rozgrywek.

Pierwsza Kolejka nie obyła się bez małych niespodzianek - Porażka BBF , Porażka BPIK w karnych z dwoma beniaminkami !.