Rusza Sezon - Wiosna 2016 czas start ! 1 Kolejka vs Prawnicy OIRP Bydgoszcz

Rusza Sezon - Wiosna 2016 czas start ! 1 Kolejka vs  Prawnicy OIRP Bydgoszcz

Zapowiedź organizatora naszego meczu :
W niedzielę o 19:30 spotkają się najsłabszy zespół grupy mistrzowskiej AD 2015 i zwycięzca grupy spadkowej. Teoretycznie różnica poziomów powinna być wręcz niedostrzegalna, jednak optyka mocno się zmienia, gdy weźmie się pod uwagę rozgrywki futsalowe. Tam bowiem występujący w roli beniaminka zespół Stefczyków szturmem wdarł się na superligowe salony, zajmując na koniec rozgrywek drugie miejsce i będąc jedynym zespołem, który pokonał mistrza z BBF Kujawy (i to dwukrotnie!). Prawnicy OIRP Bydgoszcz z sezonu na sezon wyglądają jednak coraz lepiej, a swoją wyrachowaną piłką nierzadko wyprowadzają z równowagi nawet najbardziej doświadczonych tuzów z PLP Siernieczek.

Nasza drużyna została nieco przebudowana oraz wzmocniona kolejnymi zawodnikami ze względu na występy naszych zawodników w rozgrywkach PZPN , nie możemy sobie pozwolić na braki kadrowe w poszczególnych meczach . W obecnym sezonie każdy z każdym gra tylko 1  raz i jedna głupia porażka może przekreślić wszystko!.
Transfery Kadrowe
Odeszli : Michał Stolarski , Krystian Bleja
Wzmocnili nas : Paweł Krupa , Jaroslaw Jaworski , Grzegorz Muzykiewicz , Wojtek Żarnowski
Od czasu do czasu będzie nas wspomagał nadal Max Kolonko