BBF Kujawy Pokonany ! 7:5

W czwartkowy późny wieczór pokonaliśmy naszpikowaną drużynę bbf która przystąpiła do tego spotkania w full składzie z Siegiem-Dąbrowskim-Paczkowskim-Wielewskim na czele. Było to pierwsze oficialne spotkanie Darka Dąbrowskiego w barwach BBF przeciw Kasie Stefczyka. Pierwsza odsłona meczu to 3:1 dla naszych - bramki oskara czy też benka podbudowały drużynę ! Bartosz Benetkiewicz człowiek od "brudnej roboty" znów zrobił swoje !! . Między słupki powrócił Waldemar Sarnecki który bardzo pozytywnie zaprezentował się w tym arcy-ważnym spotkaniu. Debiutujący mecz rozegrał Adrian Duch ten ofensywny zawodnik bardzo dobrze wkomponował się w skład. Druga połowa to wojna nerwów w swoim stylu tracąc dwie bramki zrobiło się gorąco 3:3 a nawet przez chwile 3:4 ! Lecz przeciwnik jakby przeszkadzał sobie wieloma zmianami tracił bramkę za bramkę a my za sprawą Żyły , Dunaja i Janka nękaliśmy bramkarza rywali. Ostateczny wynik 7:5 bardzo cieszy. A my dopisujemy sobie do konta ważne 3 punkty. Na pochwałę na pewno zasługują Oskar Woźniak oraz Rafał WIerzbicki którzy w bardzo dużym stopniu przyczynili się do wygranej drużyny !